Aby otrzymać więcej informacji prosimy wypełnić
formularz lub zadzwonić pod numer 22 646 77 27

Polisulfonowe zestawy filtracyjne 47 mm

Charakteryzują się wbudowanym wspornikiem filtra zapewniającym wystarczający prześwit aby membrana nie skręcała się ani nie pękała po zamontowaniu lejka. Pasują do nich standardowe sączki i filtry membranowe o średnicy 47 mm.





Polisulfonowe zestawy filtracyjne 47 mm

Polisulfonowe próżniowe zestawy filtracyjnePolisulfonowe zestawy filtracyjne 47 mm Advantec

Filtracja próżniowa stosowana jest przede wszystkim w procedurach mikrobiologicznych i analitycznych, obejmuje filtrowanie cząstek stałych z zawiesiny. Ciecz wlana do lejka przepływa przez filtr, który zatrzymuje cząstki stałe, a filtrat może być zbierany do kolby filtracyjnej. Zastosowanie próżni skraca czas procesu w porównaniu do przepływu grawitacyjnego.

Zestaw polisulfonowy KP 47H

KP-47H

Zestaw polisulfonowy KP-47U

KP-47U

Zestaw polisulfonowy KP-47W

KP-47W

Zestaw polisulfonowy KP-47S

KP-47S

Zestaw polisulfonowy KP-47T

KP-47T

Charakterystyka polisulfonowych zestawów filtracyjnych:

• Zestawy mogą być sterylizowane
• Posiadają wbudowany wspornik filtra zapewniający wystarczający prześwit, aby filtr nie skręcał się, ani nie pękał po zamontowaniu lejka
• W zestawach są różne lejki z podziałką o pojemności np. 300 ml (standard), 500 ml (szeroki otwór) lub 800 ml (duży)
•  Kolba odbierająca (KP-47S) jest wymienna i pasuje do innych rodzajów zestawów
• Pokrywa lejka może być wentylowana sterylnie za pomocą jednorazowego filtra strzykawkowego (13JP050AN)

Specyfikacja zestawów polisulfonowych:

 KP-47HKP-47UKP-47WKP-47SKP-47T
 Materiał:
    PodstawaPolipropylen
    Lejek i podstawaPolisulfon
    KolbaPolisulfon
    Korek, O-ringGuma silikonowa
    NakrętkaGuma silikonowaGuma silikonowa
    Adapter próżniowyPolipropylen
 Połączenie:
   Wylot Korek 8B pasuje do standardowej kolby próżniowej o pojemności 1 l lub miski kolektora próżniowego; KP-47S przykręca się do kolby odbiorczej 
    Port kolby Luer slip
    Port osłony lejkaLuer slipLuer slip
 Pojemność:
    Lejek300 ml300 ml500 ml300 ml800 ml
    Odbiornik300 ml
 Ciśnienie:Próżnia (25 Hg max)
 Max. temperatura pracy80°C (autoklawowalne w 121°C, 20min)
 Waga:0.15 kg 0.16 kg 0.15 kg 0.26 kg 0.20kg 
 Parametry filtra:
    Rozmiar filtra47 mm
    Rozmiar Prefiltr41 mm
    Powierzchnia filtracji13.5 cm2

 

Informacje dla zamawiających polisulfonowe zestawy filtracyjne:

ModelOpisKomponentyNumer katalogowy
KP-47HPolisulfonowy uchwyt filtraLejek, podstawa43301030
KP-47UJałowy filtr polisulfonowyLejek, podstawa, pokrywa43301020
KP-47WSzeroki wlew uchwytu filtraLejek, podstawa43301050
KP-47SJałowy system filtrów polisulfonowychLejek, podstawa, pokrywa, odbiornik43301010
KP-47TUchwyt filtra polisulfonowego z lejkiem 800 mlLejek, podstawa43301040

Części zamienne – montaż lejka:

 ModelKP-47HKP-47UKP-47WKP-47SKP-47T
  Numer katalogowy4330103043301020433010504330101043301040
1 Gumowa nakładka4450101044501010
2 Pokrywa lejka4450100144501001
3 Lejek44501002445011024450100244501103
4 Lejek O-ring44501008
5 Wsparcie44501004
6 Podstawa44501003
7 Korek 8B19311008

Części zamienne + kolba filtracyjna:

 ModelKP-47S
8Pokrywa odbiornika44501005
9Adapter odbiornika O-ring44501009
10Adapter próżniowy44501013
11Adapter odbierający44501007
12Odbierający O-ring44501015
13Kolba filtracyjna44501006

Pliki do pobrania:

Katalog Advantec

Informacje dodatkowe:

Filtracja laboratoryjna