Aby otrzymać więcej informacji prosimy wypełnić
formularz lub zadzwonić pod numer 22 646 77 27

Polisulfonowe zestawy filtracyjne 47 mm

Charakteryzują się wbudowanym wspornikiem filtra zapewniającym wystarczający prześwit aby membrana nie skręcała się ani nie pękała po zamontowaniu lejka. Pasują do nich standardowe sączki i filtry membranowe o średnicy 47 mm.





    Polisulfonowe zestawy filtracyjne 47 mm

    Polisulfonowe próżniowe zestawy filtracyjnePolisulfonowe zestawy filtracyjne 47 mm Advantec

    Filtracja próżniowa stosowana jest przede wszystkim w procedurach mikrobiologicznych i analitycznych, obejmuje filtrowanie cząstek stałych z zawiesiny. Ciecz wlana do lejka przepływa przez filtr, który zatrzymuje cząstki stałe, a filtrat może być zbierany do kolby filtracyjnej. Zastosowanie próżni skraca czas procesu w porównaniu do przepływu grawitacyjnego.

    Zestaw polisulfonowy KP 47H

    KP-47H

    Zestaw polisulfonowy KP-47U

    KP-47U

    Zestaw polisulfonowy KP-47W

    KP-47W

    Zestaw polisulfonowy KP-47S

    KP-47S

    Zestaw polisulfonowy KP-47T

    KP-47T

    Charakterystyka polisulfonowych zestawów filtracyjnych:

    • Zestawy mogą być sterylizowane
    • Posiadają wbudowany wspornik filtra zapewniający wystarczający prześwit, aby filtr nie skręcał się, ani nie pękał po zamontowaniu lejka
    • W zestawach są różne lejki z podziałką o pojemności np. 300 ml (standard), 500 ml (szeroki otwór) lub 800 ml (duży)
    •  Kolba odbierająca (KP-47S) jest wymienna i pasuje do innych rodzajów zestawów
    • Pokrywa lejka może być wentylowana sterylnie za pomocą jednorazowego filtra strzykawkowego (13JP050AN)

    Specyfikacja zestawów polisulfonowych:

     KP-47HKP-47UKP-47WKP-47SKP-47T
     Materiał:
        PodstawaPolipropylen
        Lejek i podstawaPolisulfon
        KolbaPolisulfon
        Korek, O-ringGuma silikonowa
        NakrętkaGuma silikonowaGuma silikonowa
        Adapter próżniowyPolipropylen
     Połączenie:
       Wylot Korek 8B pasuje do standardowej kolby próżniowej o pojemności 1 l lub miski kolektora próżniowego; KP-47S przykręca się do kolby odbiorczej 
        Port kolby Luer slip
        Port osłony lejkaLuer slipLuer slip
     Pojemność:
        Lejek300 ml300 ml500 ml300 ml800 ml
        Odbiornik300 ml
     Ciśnienie:Próżnia (25 Hg max)
     Max. temperatura pracy80°C (autoklawowalne w 121°C, 20min)
     Waga:0.15 kg 0.16 kg 0.15 kg 0.26 kg 0.20kg 
     Parametry filtra:
        Rozmiar filtra47 mm
        Rozmiar Prefiltr41 mm
        Powierzchnia filtracji13.5 cm2

     

    Informacje dla zamawiających polisulfonowe zestawy filtracyjne:

    ModelOpisKomponentyNumer katalogowy
    KP-47HPolisulfonowy uchwyt filtraLejek, podstawa43301030
    KP-47UJałowy filtr polisulfonowyLejek, podstawa, pokrywa43301020
    KP-47WSzeroki wlew uchwytu filtraLejek, podstawa43301050
    KP-47SJałowy system filtrów polisulfonowychLejek, podstawa, pokrywa, odbiornik43301010
    KP-47TUchwyt filtra polisulfonowego z lejkiem 800 mlLejek, podstawa43301040

    Części zamienne – montaż lejka:

     ModelKP-47HKP-47UKP-47WKP-47SKP-47T
      Numer katalogowy4330103043301020433010504330101043301040
    1 Gumowa nakładka4450101044501010
    2 Pokrywa lejka4450100144501001
    3 Lejek44501002445011024450100244501103
    4 Lejek O-ring44501008
    5 Wsparcie44501004
    6 Podstawa44501003
    7 Korek 8B19311008

    Części zamienne + kolba filtracyjna:

     ModelKP-47S
    8Pokrywa odbiornika44501005
    9Adapter odbiornika O-ring44501009
    10Adapter próżniowy44501013
    11Adapter odbierający44501007
    12Odbierający O-ring44501015
    13Kolba filtracyjna44501006

    Pliki do pobrania:

    Katalog Advantec

    Informacje dodatkowe:

    Filtracja laboratoryjna