Dostawcy

Hunterlab logo

 

HunterLab to amerykański lider produkcji najwyższej jakości sprzętu przeznaczonego do badania barwy.

Od ponad 70 lat firma Hunterlab specjalizuje się w produkcji spektrofotometrów na potrzeby przemysłu i nauki. Henry Hunter założyciel firmy HunterLab był światowym pionierem w dziedzinie opracowania teorii oraz metod pomiarowych koloru. Richard Hunter opracował, a następnie zastosował w swoich urządzeniach pomiar koloru w skali Hunter L.a,b, która stała się wkrótce standardem pomiaru koloru praktycznie we wszystkich działach przemysłu.

Spektofotometry HunterLab charakteryzują się doskonałą precyzją, dokładnością oraz powtarzalnością pomiaru barwy zarówno próbek cieczy jak i ciał stałych (o dowolnej strukturze badanej powierzchni).

Najważniejsze aplikacje spektrofotometrów Hunterlab to:
– przemysł spożywczy oraz przetwórczy
– przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny
– przemysł papierniczy oraz szklarski
– przemysł tworzyw sztucznych i wyrobów gumowych

Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest jednoznaczny, wiarygodny, powtarzalny oraz szybki pomiar koloru doskonale sprawdzają się oraz natychmiast znajdują zastosowanie stacjonarne i przenośne spektrofotometry HunterLab.

Pełną pomoc w optymalnym doborze sprzętu do aplikacji Klienta, późniejsze profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzi autoryzowany dystrybutor Labo Plus.

Informacje dodatkowe:

Spektrofotometry stacjonarne
Spektrofotometry przenośne
Spektrofotometry procesowe
Program EasyMatch QC