Dostawcy

 

Refraktometry i polarymetry B+SIstniejąca do 1914 roku firma Bellingham and Stanley jest renomowanym producentem refraktometrów i polarymetrów. Wszystkie urządzenia powstają w fabryce w Anglii i są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Od wielu lat Bellingham and Stanley koncentruje się na urządzeniach przeznaczonych dla przemysłowych laboratoriów kontroli jakości. Wszystkie nowe urządzenia są opracowywane i testowane we współpracy z największymi zakładami produkcyjnymi znanych marek. Dzięki temu konstrukcja i funkcjonalność oferowanych urządzeń jest doskonale dopasowana do potrzeb klientów.

Doskonała opinia jaką od wielu lat cieszą się refraktometry i polarymetry Bellingham and Stanley gwarantuje, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy otrzymują niezawodne i przyjazne w obsłudze aparaty najwyższej jakości.

Bellingham and Stanley posiada własne laboratorium posiadające akredytację UKAS i oferuje także szeroki asortyment wzorców refraktometrycznych i polarymetrycznych.