Realizacja zamówień

Zamówienia sprzętu i materiałów laboratoryjnych oferowanych przez Labo Plus bardzo prosimy kierować na adres:

LABO PLUS Sp. z o.o.
UL. OBORNICKA 5
02-948 WARSZAWA

Zamówienia można oczywiście też wysyłać na adres naszej skrzynki mailowej: poczta@laboplus.pl
W zamówieniu bardzo prosimy o dokładną specyfikację zamawianego towaru z podaniem:
• numeru katalogowego,
• opis towaru,
• oraz ilość zamawianego produktu.

W przypadku wcześniejszego otrzymania naszej oferty cenowej (faktury pro-forma), bardzo prosimy o podanie jej numeru na zamówieniu.
Koniecznie prosimy także o podanie kontaktu mailowego i/lub telefonicznego do osoby „prowadzącej” zamówienie od strony Klienta.

Zamówienia roczne w LABO PLUS

Na materiały stale zużywane w dużych ilościach np. do rutynowych analiz proponujemy składanie tzw. rocznych zamówień. Zamówienia takie premiujemy specjalnym 5% upustem cenowym. Pozwalają one naszym Klientom na otrzymywanie zamówionych materiałów, w kilku mniejszych partiach w ściśle określonym w zamówieniu czasie.
Rozwiązanie to, eliminuje konieczność gromadzenia przez laboratorium dużych ilości materiałów, umożliwia ekonomiczne gospodarowanie funduszami, zapewnia otrzymywanie niezbędnych do pracy materiałów na czas oraz w atrakcyjniejszej cenie.

Firmy handlowe

LABO PLUS prowadzi także dystrybucję sprzętu i materiałów laboratoryjnych za pośrednictwem wielu firm z nami współpracujących.
Firmom handlowym kupujących sprzęt lub materiały laboratoryjne do dalszej odsprzedaży udzielamy rabatów.

PRAWIDŁOWE POSTĘPOWANIE ZE ZUŻYTYM SPRZĘTEM ELEKTRYCZNYM I ELEKTRONICZNYM

Jednym z priorytetów Labo Plus Sp. z o.o. jest prowadzenie działalności bez szkody dla środowiska i przestrzeganie zasad prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym.
Dlatego też zarejestrowaliśmy się w rejestrze przedsiębiorstw prowadzonym przez GIOŚ jako Wprowadzający sprzęt i podjęliśmy współpracę z organizacją odzysku.
Zachęcamy wszystkich naszych Klientów do prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym.