Szkolenia

Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń Labo Plus

Wszystkie przyrządy i akcesoria oferowane przez Labo Plus na żądanie odbiorcy mogą być dostarczane wraz z ich instalacją oraz szkoleniem obsługi. Osoby instalujące dostarczane przyrządy posiadają odpowiednie przygotowanie oparte na szkoleniach prowadzonych przez producentów.

Szkolenia mogą być prowadzone jako instruktarze instalacyjne, zaraz po pierwszej instalacji przyrządu, ale również mogą być szkoleniami odświeżającymi wiedzę na temat obsługi po określonym czasie od rozpoczęcia użytkowania.

Szkolenia odświeżające często prowadzone są dla osób, dla których obsługa naszych przyrządów jest nowym wyzwaniem w zakresie ich obowiązków.

Szkolenia Brookfield

Ze względu na duże zainteresowanie wyrażane przez naszych klientów proponujemy Państwu organizację szkoleń z podstaw reometrii, obsługi wiskozymetrów i reometrów rotacyjnych oraz analizatorów AMETEK Brookfield.

Szkolenia składają się zazwyczaj z dwóch części:

  1. seminarium zapoznającego uczestników z podstawami reometrii oraz typami i budową przyrządów
  2. warsztatami praktycznymi przybliżającymi pomiary własności reologicznych i mechanicznych szerokiego zakresu substancji, od lekkich płynów przez ciała półpłynne, aż po ciała stałe i proszki.

Model przepływu laminarnegoPodstawą szkoleń Brookfield jest obsługa i wykorzystanie wiskozymetrów, reometrów i analizatorów AMETEK Brookfield.
Realizację tego projektu odbywa się w formie jednodniowych kursów seminaryjnych lub praktycznych z użyciem aparatów firmy AMETEK Brookfield prowadzonych dla niewielkich kilkuosobowych grup uczestników.
W celu uzyskania przez naszych Klientów maksymalnych efektów praktycznych chcielibyśmy, aby warunki, miejsce oraz szczegółowa tematyka była za każdym razem uzgadniana z grupą mającą brać udział w zajęciach.

Kontakt w sprawie szkoleń

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z oferty naszych szkoleń serwisu, to bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 646 77 27 lub wysłanie informacji za pomocą formularzy kontaktowych znajdujących się na dole strony lub poprzez przycisk KONTAKT.