LABO PLUS - wiskozymetry Brookfield, sączki i bibuły celulozowe, filtry szklane, strzykawkowe oraz membrany filtracyjne, ultratermostaty PolyScience, dejonizatory, refraktometry i polarymetry.

Wykaz produktów

ZAMÓWIENIA w LABO PLUS

Zamówienia na sprzęt i materiały laboratoryjne bardzo prosimy kierować na adres:

 

                                                         LABO PLUS Sp. z o.o.
                                                         UL. OBORNICKA 5
                                                         02-948 WARSZAWA


Zamówienia można przesyłać faksem na numer 22 6467717 lub na adres naszej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Prosimy o dokładną specyfikację zamawianego towaru z podaniem:
 - numeru katalogowego,
 - opis towaru,
 - oraz ilość zamawianego produktu.
 
W przypadku wcześniejszego otrzymania oferty cenowej (faktury pro-forma), bardzo prosimy o podanie jej numeru na zamówieniu. Koniecznie  prosimy także o podanie kontaktu do osoby "prowadzącej" zamówienie od strony Klienta.

 


 

ZAMÓWIENIA ROCZNE W LABO PLUS

Na materiały stale zużywane w dużych ilościach np. do rutynowych analiz proponujemy składanie tzw. rocznych zamówień. Zamówienia takie premiujemy specjalnym 5% upustem cenowym. Pozwalają one naszym Klientom na otrzymywanie zamówionych materiałów, w kilku mniejszych partiach w ściśle określonym w zamówieniu czasie.
 
Rozwiązanie to, eliminuje konieczność gromadzenia przez laboratorium dużych ilości materiałów, umożliwia ekonomiczne gospodarowanie funduszami, zapewnia otrzymywanie niezbędnych do pracy materiałów na czas, oraz w atrakcyjniejszej cenie.

 

 
FIRMY HANDLOWE
LABO PLUS prowadzi także dystrybucję sprzętu i materiałów laboratoryjnych za pośrednictwem wielu firm z nami współpracujących. Firmom handlowym udzielamy rabatów.

 


 

PRAWIDŁOWE POSTĘPOWANIE ZE ZUŻYTYM SPRZĘTEM ELEKTRYCZNYM I ELEKTRONICZNYM

Jednym z priorytetów Labo Plus Sp. z o.o. jest prowadzenie działalności bez szkody dla środowiska i przestrzeganie zasad prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Dlatego zarejestrowaliśmy się w rejestrze przedsiębiorstw prowadzonym przez GIOŚ jako Wprowadzający sprzęt i podjęliśmy współpracę z organizacją odzysku. Zachęcamy wszystkich naszych klientów do prawidłowego postepowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Szczegółowe informacje znajdą Państwo TUTAJ.

 


 

Wykaz producentów