LABO PLUS - wiskozymetry Brookfield, filtry i sączki Whatman, refraktometry, ultratermostaty PolyScience, dejonizatory.

Wykaz produktów

www_logo_whatman

 
  

Whatman

 

 

 Od 1991 roku Labo Plus jest nieprzerwanie autoryzowanym dystrybutorem

Whatman w Polsce.


 

d6d2-whatman stronafirmyJames Whatman I  zakładając w 1740 roku niewielką papiernię w środkowej Anglii na pewno nie przypuszczał, że po ponad 270 latach jego nazwisko będzie kojarzone na całym świecie z doskonałymi materiałami dla analityki laboratoryjnej.

 
Przez ponad dwa wieki firma Whatman zyskała olbrzymi prestiż, najpierw jako producent najwyższej klasy papieru używanego na całym świecie, a następnie jako pionier i lider wprowadzający nowe materiały filtracyjne na potrzeby rozwijającej się nauki.

Obecnie Whatman GE to kilka ośrodków produkcyjnych w Wielkiej Brytani, USA, Niemczech i Chinach, wytwarzających materiały analityczne przy zastosowaniu najnowocześniejszych, często unikalnych technologii.

Najważniejszą cechą obecnie produkowanych materiałów jest najwyższa czystość analityczna. Bezkompromisowość w tej dziedzinie zapewnia wielu produktom firmy Whatman pozycję referencyjnego standardu analitycznego.
 
Od przeszło 20 lat pomagamy, doradzamy i służymy doświadczeniem naszym Klientom w doborze optymalnych materiałów Whatman.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w doborze właściwego produktu, bardzo prosimy o kontakt. Na każde pytanie nasi Klienci znajdą u nas odpowiedź. Wystarczy kliknąć poniższy adres naszej skrzynki mailowej i zadać pytanie !!!
 

Aby umożliwić bardzo szybką dostawę produktów Whatman, w naszym magazynie w Warszawie zgromadziliśmy najpopularniejsze artykuły gotowe do natychmiastowej wysyłki firmą kurierską UPS. 
 

Materiały Whatman zamówione jednego dnia przed południem, już następnego dnia docierają do naszych Klientów w całej Polsce !!!

  

 W naszej ofercie znajdują się również produkty firmy
Schleicher & Schuell, którą Whatman przejął w końcu 2004 roku. 

 

Cennik Whatman

 

 

Wykaz producentów