LABO PLUS - wiskozymetry Brookfield, sączki i bibuły celulozowe, filtry szklane, strzykawkowe oraz membrany filtracyjne, ultratermostaty PolyScience, dejonizatory, refraktometry i polarymetry.

Wykaz produktów

Polyscience logo

 
 
 
 

   

PS family 1 small

PolyScience jest wiodącym amerykańskim producentem ultratermostatów / łaźni cyrkulacyjnych /, termostatów cyrkulacyjnych / recyrkulatrorów/, chłodnic zanurzeniowych i przepływowych, łaźni wodnych i wymienników ciepła.
 
Firma istnieje od 1963 roku i stale doskonali swoje produkty zarówno pod względem zaawansowania technologicznego i jakości produkcji, czego potwierdzeniem jest certyfikat ISO9001, który firma posiada od 2000 roku.
 
Urządzenia PolyScience są obecne w ofercie Labo Plus od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. W tym czasie wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o ich niezwykłej niezawodności.

 

Doskonała opinia, jaką wśród naszych Klientów cieszą się produkty firmy PolyScience upewnia nas, że są to urządzenia godne polecenia dla każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

 

Polyscience na Facebooku

 

ZOBACZ:
Ultratermostaty PolyScience

Termostaty cyrkulacyjne PolyScience

Łaźnie wodne PolyScience

Łaźnie wiskozymetryczne PolyScience

Urządzenia histologiczne PolyScience

Chłodnice zanurzeniowe i przepływowe PolyScience

Serwis intenetowy firmy PolyScience

 

ZOBACZ VIDEO:

Prezentacja ultratermostatów nowej generacji
Prezentacja ultratermostatu zanurzeniowego MX-C
Prezentacja obsługi kontrolerów programowanych

 

POBIERZ:

Katalog PolyScience

Wykaz producentów