LABO PLUS - wiskozymetry Brookfield, sączki i bibuły celulozowe, filtry szklane, strzykawkowe oraz membrany filtracyjne, ultratermostaty PolyScience, dejonizatory, refraktometry i polarymetry.

Wykaz produktów

Hahnemühle-Logo

 

 

 

 


 

Hahnemuehle (czytaj: Hanemiule, ) jest najstarszym niemieckiem producentem papieru wysokiej jakości.

Papiernia w Dassel nieprzerwanie od 1584 roku wytwarza produkty dla wielu dziedzin przemysłu. 

Ponad 130 lat temu zaczęła produkcję doskonałych materiałów filtracyjnych dla Schleicher&Schuell i sprzedawanych dalej do laboratoriów na całym świecie.materialy-filtracyjne-hahnemuehle-1

Po zakupie S&S przez firmę Whatman w 2004 roku, firma Hahnemuehle zaczęła samodzielną sprzedaż produkowanych materiałów pod własną nazwą.

 

Wielowiekowa tradycja i ogromne dośwadczenie w połączeniu z niemiecką solidnością gwarantują najwyższy jakościowy poziom końcowego produktu.

 

Sączki i bibuły celulozowe, filtry z włókniny szklanej i kwarcowej, filtry membranowe, filtry strzykawkowe, gilzy ekstrakcyjne oraz wiele innych produktów używanych jest obecnie w nowoczesnych laboratoriach analitycznych na całym świecie.

 

Przemysł, nauka i ochrona środowiska to głowni odbiorcy materiałów filtracyjnych Hahnemuehle produkowanych zgodnie z najwyższymi normami jakościowymi wyłącznie w Niemczech - w centrum produkcyjnym w Dassel.

 

KONWERTER1Zobacz:
 

Pobierz:

Katalog Hahnemuehle - Filtracja laboratoryjna

Katalog Hahnemuehle - Mikrofiltracja 

 

Wykaz producentów