LABO PLUS - wiskozymetry Brookfield, sączki i bibuły celulozowe, filtry szklane, strzykawkowe oraz membrany filtracyjne, ultratermostaty PolyScience, dejonizatory, refraktometry i polarymetry.

Wykaz produktów

Brookfield bezpiecznie i pewnie

 

Serwis 200x200

     Labo Plus od ponad 20 lat jest autoryzowanym dystrybutorem i ośrodkiem serwisowym produktów firmy Brookfield Engineering Lab.

     Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisie wiskozymetrów, reometrów i analizatorów tekstury. Dzięki temu możemy w pełni odpowiedzialnie służyć pomocą w doborze odpowiedniego przyrządu do potrzeb i możliwości użytkownika.

Setki sprzedanych i serwisowanych przyrządów pozwoliły na zebranie olbrzymiej wiedzy na temat użytkowania przyrządów do pomiaru lepkości oraz ich naprawy. Za każdym razem korzystamy z tego doświadczenia oferując naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie dla danego problemu.

     Kupując produkt Brookfield za naszym pośrednictwem mogą być Państwo pewni, że dokonacie Państwo najlepszego wyboru do żądanych zastosowań oraz, że w trakcie całej, zapewne wieloletniej eksploatacji, nie będą Państwo pozostawieni bez pomocy wyspecjalizowanego serwisu.

     Korzystając z naszego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego możecie być Państwo pewni, że przyrządy będą szybko naprawione w należyty, zalecany przez producenta sposób i przy użyciu oryginalnych części.

     W przypadkach nietypowych stoi za nami największa baza wiedzy w tym zakresie to znaczy wsparcie firmy Brookfield, najstarszego i najbardziej znanego producenta wiskozymetrów i reometrów tworzącego od 80 lat standardy w tej dziedzinie.

 

     Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Zapewniamy, że nie będziecie Państwo zawiedzeni.

Wykaz producentów