LABO PLUS - wiskozymetry Brookfield, sączki i bibuły celulozowe, filtry szklane, strzykawkowe oraz membrany filtracyjne, ultratermostaty PolyScience, dejonizatory, refraktometry i polarymetry.

Wykaz produktów

Szkolenia Brookfield

Ze względu na duże zainteresowanie wyrażane przez naszych klientów chcielibyśmy Państwu zaproponować organizację  szkoleń składających się zazwyczaj z dwóch częsci: - seminarium zapoznające uczestników z podstawami reometrii oraz typami i architekturą lepkościomierzy, reometrów i analizatorów Brookfield - warsztaty praktyczne dotyczące pomiarów własności reologicznych i mechanicznych szerokiego zakresu substancji od lekkich płynów przez ciała półpłynne aż po ciała stałe i proszki.

 

 

Podstawą zajęć będzie obsługa i wykorzystanie wiskozymetrów, reometrów i teksturometrów Brookfield.

Planujemy realizację tego projektu w formie jednodniowych kursów seminaryjnych lub praktycznych z użyciem aparatów firmy Brookfield prowadzonych dla niewielkich kilkuosobowych grup uczestników. W celu uzyskania przez naszych klientów maksymalnych efektów praktycznych chcielibyśmy aby warunki, miejsce oraz szczegółowa tematyka była za każdym razem uzgadniana z grupą mającą brać udział w zajęciach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub pocztą elektroniczną z koordynującym projekt Tomaszem Stankiewiczem pod firmowym numerem telefonu 22 646 77 27 lub adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (ew. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Wykaz producentów