LABO PLUS - wiskozymetry Brookfield, sączki i bibuły celulozowe, filtry szklane, strzykawkowe oraz membrany filtracyjne, ultratermostaty PolyScience, dejonizatory, refraktometry i polarymetry.

Wykaz produktów

 

evoqua-logo

  

 

 

 


 

Evoqua jest amerykańskim koncernem od ponad 100 lat rozwijającym i specjalizującym się w nowoczesnych technikach oczyszczania wody.

W 2014 firma Evoqua rozszerzyła swoją ofertę przejmując laboratoryjne systemy oczyszczania wody firmy Siemens.

Obecnie Evoqua w swoich aparatach oferuje najnowocześniejsze technologie oczyszczania wody stosowane w laboratoriach: odwróconą osmozę, dejonizację, elektrodejonizację, fotoutlenianie UV oraz ultrafiltrację. Różnorodność stosowanych technik oczyszczania wody, zapewnia możliwość dopasowania optymalnego rozwiązania do najbardziej nawet krytycznych aplikacji.

Labo Plus od ponad 20 lat oferuje, dostarcza i serwisuje systemy oczyszczania wody na polskim rynku sprzętu laboratoryjnego. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania techniczne w optymalnej konfiguracji oraz przy najlepszym stosunku jakości do ceny.

 

Dejonizatory Evoqua produkują wodę spełniającą wymagania norm: ASTM Typu I, CLSI oraz ISO 3696 Typu I.

Woda z naszych systemów używana jest w najbardziej zaawansowanych technikach analitycznych, takich jak HPLC, IC, GC, GC/MS, ICP/MS.

Woda z dejonizatorów Evoqua stosowan jest również w nowoczesnych technikach biochemicznych i biologii molekularnej, w hodowlach tkankowych i komórkowych, sekwencjonowaniu DNA, oraz aplikacjach wymagających wody apirogennej wolnej od fragmentów DNA i RNA.Evoqua-RO-zbiornik30L

 

Systemy odwróconej osmozy Evoqua wykorzystujące elektrodejonizację świetnie spełniają swoją rolę w zaopatrzeniu nowoczesnych laboratoriów w wodę wstępnie oczyszczoną, np. do zmywarek laboratoryjnych.

Aparaty wyposażone w moduły elektrodejonizacji dostarczają wodę spełniającą wymagania norm: ASTM Typu II oraz ISO 3696 Typu II.

Woda z systemów Evoqua RO/EDI znajduje zastosowonie w mikrobiologii, cytologii, histologii, przygotowniu buforów, napełnianiu autoklawów, fotometrii i spektrofotometrii oraz jako zasilanie dejonizatorów.

 

Systemy oczyszczania wody Evoqua umożliwiają ekonomiczne zaopatrzenie w wodę każdego laboratorium. Dostępne są w szerokiej gamie wydajności - od kilku do klkuset litrów wody na godzinę.

Specjalnie zaprojektowane zbiorniki umożliwiają profesjonalne gromadzenie oraz utrzymanie wysokiej jakości wyprodukowanej wody (pompy cyrkulacyjne, sterylizacja UV, filtry oddechowe, itc.). 

 

Zobacz:
Dejonizatory EVOQUA

Systemy odwróconej osmozy EVOQUA

Katalog systemów oczyszczania wody EVOQUA

Wykaz producentów