LABO PLUS - wiskozymetry Brookfield, sączki i bibuły celulozowe, filtry szklane, strzykawkowe oraz membrany filtracyjne, ultratermostaty PolyScience, dejonizatory, refraktometry i polarymetry.

Wykaz produktów

Bellingham-Stanley-logoRefraktometry Bellingham and Stanley

  
 

Refraktometry i polarymetry

 

Angielska firma Bellingham and Stanley jest renomowanym producentem refraktometrów i polarymetrów. B+S istnieje od 1914 roku. Początkowo produkowała doskonałe urządzenia optyczne, których kontynuacją są ciągle oferowane precyzyjne refraktometry Abbe 60. Ważną datą w historii firmy był rok 1980, kiedy w B+S opracowano pierwszy na świece automatyczny refraktometr cyfrowy. Rozwój tej technologii spowodował, że jeden z kolejnym modeli, RFM340 został najpopularniejszym pojedynczym modelem refraktometru na rynku. W bardzo wielu laboratoriach kontroli jakości, zarówno na świecie jak i w Polsce aparaty serii RFM300 do dziś należą do podstawowego wyposażenia pomiarowego i cieszą się uznaniem z uwagi na wieloletnią bezawaryjną pracę, łatwą obsługę i przede wszystkim wysoką dokładność i powtarzalność.

 

Od wielu lat B+S koncentruje się na urządzeniach przeznaczonych dla przemysłowych laboratoriów kontroli jakości. Wszystkie nowe urządzenia są opracowywane i testowane we współpracy z największymi zakładami produkcyjnymi znanych marek. Dzięki temu konstrukcja i funkcjonalność oferowanych urządzeń jest doskonale dopasowana do potrzeb klientów.

 

B+S oferuje także szeroki asortyment wzorców refraktometrycznych i polarymetrycznych.


W celu zapewnienia właściwej kalibracji dostarczanych urządzeń i wzorców B+S posiada własne laboratorium posiadające akredytację UKAS.

 

Doskonała opinia jaką od wielu lat cieszą się refraktometry i polarymetry Bellingham and Stanley gwarantuje, że nasi Klienci otrzymują aparaty najwyższej jakości, przyjazne w obsłudze oraz będące dobrą inwestycją na przyszłość, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

 
 
Certyfikowane materiały odniesienia - katalog wzorców refraktometrycznych i polarymetrycznych firmy B+S

Wykaz producentów